Merkezimiz

Merkezimiz

Bakım Merkezimiz 2007 yılında Fevzi Çakmak Cad. No: 429 Urla adresinde hizmetle başladı. Yaşlı yakınlarından gelen istek ve talepler doğrultusunda 2. Şubemizi 5195 sokak No:2-4 Zeytinalanı – Urla adresinde açtık. Daha sonra bahçemizle yan yana olan binayı da bünyemize ilave ettik. Böylelikle Urla ‘daki yerimizi kapatarak sadece Zeytin alanındaki yerimizde hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam ettik. Böylece kapasitemizi de arttırdık.

Merkezimizde ayakta, yatalak ve özürlü yaşlıların bakımı yapılmaktadır. Merkezimizde idari müdür, uzman doktor, iki hemşire, 1 aşçı, altı sertifikalı hasta bakım asistanı, iki temizlik elemanı hizmet vermektedir.

Merkezimiz giriş katlarında dinlenme ve televizyon odaları , yoğun bakım, hemşire ve doktor odaları bulunmaktadır. Katlarda 2 şer ve 3 er yataklı odalar bulunmaktadır. Odalarımızda kalorifer, televizyon ve klima mevcuttur.

Merkezimiz denize yakın ve binalarımız da bahçe içerisinde bulunmaktadır. Yeşilin ve denizin bir arada olması nedeniyle yaşlılarımıza hem sağlık hem de huzur yönünden büyük katkı sağlamaktadır.

Bakım merkezimizin yeri hastane ve diyaliz merkezine yakın olup , ulaşım bakımından çok rahattır. Fahrettin Altay’dan kalkan otobüs yada dolmuşlar ile direkt olarak merkezimizin önüne kadar ulaşabilirsiniz.