Hizmetlerimiz

Tesislerimizde kalan misafirlerimizin sağlık hizmetlerini karşılamak amacı ile gün içerisinde sürekli hemşire bulundurmaktayız. Ayrıca uzman doktorumuz haftada iki gün,rutin kontrollerini yapmaktadır.

• 24 saat hemşire hizmeti
• 24 saat bakıcı hizmeti

Hizmet yelpazemiz; sağlıklı yaşlıların yanı sıra evde bakımı zor olan alzheimer, demans, parkinson, diabet, felç gibi birçok rahatsızlığa sahip kişileri kapsamaktadır.Temiz oda ve banyolarımızda misafirlerimiz, ihtiyaçlarını uzman kadromuz gözetiminde ve desteğinde kendileri görebilecekleri gibi personelimiz aracılığıyla da giderebilmektedirler.

Tüm bakım ihtiyaçlarının giderilmesinin yanısıra yaşlarına uygun olarak 3 ana ve 2 ara öğün yemek servisi yapılmaktadır. Kendi başına yemek yiyemeyen misafirlerimizin beslenmesi yardımla sağlanmaktadır.

Tüm hizmetlerimizin ve merkezimizin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu ISO 9001:2008 Sertifikası ile belgelenmiştir. (Sertifikamızı görmek için aşağıdaki logolara tıklayınız)

Yaşlılık yaşamın doğal bir sürecidir. Bu süreci sakin, huzurlu ve mutlu geçmesi kişinin kendisi ve çevresi ile barışık olmasını gerekli kılar. Bu nedenle aile, arkadaş ve çevre ile olumlu iletişim kurmalarında destek hizmeti verilmektedir. Merkezimizin denize yakın ve binalarımızında bahçe içerisinde bulunmasından dolayı, yaşlılarımıza hem sağlıklı hem de huzurlu bir ortam sunabilmekteyiz.